Sep 16, 2013

Sep 15, 2013

#Duo Giveaway By Amirah Azman & Safiena

 



TEKAN BANNER SEKARANG !!

#Duo
Giveaway By Amirah Azman and Safiena ' Disponsor oleh 


Tarikh Penting 
  • Mula Giveaway : 15 September 2013
  • Tamat Giveaway : 15 Oktober 2013 (Hari Raya Haji)
  • Pengumuman Pemenang : 19/20 Oktober 2013






Give Away Set Kurus/Diet Shaklee :)

 


TEKAN BOTOL SHAKLEE UNTUK JOIN








" Segmen Saya Blogger oleh MA"

 


Tekan Pelangi Di Atas untuk join

Tag :
Siti









Random By cik Amal.Com



Tekan Banner Untuk Join

Nickname : NazieQa







MINI GIVEAWAY BIRTHDAY IETA

 
GIVEAWAY BIRTHDAY ieta, MINI GIVEAWAY
MINI GIVEAWAY BIRTHDAY ieta terbuka kepada semua rakan blogger. MINI GIVEAWAY BIRTHDAY ieta bermula pada hari ini, 28 Ogos 2013, iaitu tepat jam 8 pagi sehingga 11.59 malam 28 September 2013. Semua dijemput menyertainya.

Syarat-syaratnya :
  1. Wajib Follow blog, Like Fanpage dan Add Google+ semua sponsor (rujuk senarai sponsor).
  2. Buat entri bertajuk MINI GIVEAWAY BIRTHDAY ieta
  3. Copy coding entri yang telah disediakan, paste kan ke dalam ruangan HTML dan Publish entri.
  4. Tinggalkan URL entri anda ke dalam ruangan komen INI.
    Senarai sponsor :
     Ieta | Fanpage Google+
     Potia | Fanpage | Google+
     Cik Yaya | Fanpage Google+
     Mama | Fanpage | Google+ 
    ❤ Mummy D.A | Fanpage
    ❤ Hannoon Setia Alam
    ❤ Mizi Google+

    Senarai hadiah :
     5x Voucher Discount makanan Arab
    ❤ 1 x Topup RM30
     6 x Topup RM 10
    ❤ 3x Button Badge 
    ❤ 3 x Keychain Comel

    Jom support Blog ieta ya... sertai MINI GIVEAWAY BIRTHDAY ieta dengan klik banner di atas...